Олімпіада ІТ 2019

ІІ етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій для 8-11 класів.

СодержаниеЛист до Святого Миколая (MS PowerPoint) 10 балів

Створити на слайді презентації тест за наданим зразком (зразок — файл: Тест.wmv). Обирати можна тільки одну відповідь: по кліку мишки на вірній відповіді, з’являється смайлик й одночасно зліва на слайді частина листа до Святого Миколая. Коли обрано невірну відповідь, з’являється синій кружечок й зліва на слайді нічого не відбувається.

Виконане завдання збережіть у файлі: Лист_Святому_Миколаю.pptx (розширення відповідно до версії PowerPoint).

Традиції й географія України (MS Excel) 30 балів

В електронній таблиці (файл Завдання2. xlsx) на аркуші Розрахунки, зробіть автоматизовані підрахунки, увівши необхідні формули в жовті комірки. Вибір страви здійснюється зі списку. Вартість обіду залежить від кількості порцій і обраної страви. У вартості обіду врахуйте, що ціна однієї порції йде з націнкою 15% (від ціни 1 порції). Можливі додаткові розрахунки.

На аркуші Річки без розрахунків визначте найдовшу річку, яка протікає в Україні у кожному з басейнів й найдовшу річку з усіх річок, наданих у таблиці. Візуально порівняйте найдовші річки усіх басейнів.

Виконане завдання збережіть у файлі Українське.xlsx (розширення відповідно до версії Excel)

Електронні засоби (MS Access) 40 балів

Створіть базу даних Електронні засоби, яка складається з п’яти таблиц, які надані у Excel-файлах: Електронні_засоби; Виробники; Тип_диску; Тип_програми; Клас; Навчальний предмет.

У таблиці Виробники користувач повинен мати змогу побачити окремо по кожному виробнику відповідні електронні засоби і усю інформацію про них.

У таблиці Тип_диску користувач повинен мати змогу ознайомитися окремо по кожному типу диску з відповідними електронними засобами і всією інформацією про них.

У таблицях Тип_програми й Навчальний предмет — аналогічно по кожному типу програми й предмету мати інформацію про відповідні електронні засоби навчання.

Створіть форму для замовлення Електронні засоби навчання, у якій повинна відображатися наступна інформація: код засобу, назва електронного засобу, тип диску, тип програми, виробник, клас, навчальний предмет, ціна, кількість, автоматизований розрахунок вартості – вартість замовлення. При зміні ціни або кількості нове значення вартості з’являється у полі по кліку Кнопки.

Створіть запит Рік_створення у результаті, якого відображалися б усі дані з бази про електронні засоби одного року створення. При відкритті запиту, рік створення вводиться користувачем у вікні, яке автоматично з’являється.

Виконане завдання збережіть у файлі: Електронні_засоби з розширенням відповідної версії MS Office Access

Дополнительные материалы


Оставить комментарий